bağcılar Karo Halı Ofis Halısı Fiyatı

Fotoğraflar yükleniyor

90
İlan No 769
İlan Tarihi 3 Temmuz 2020
Durum Sıfır

ARO HALILAR 50 X 50 EBADINDA OLUP TABANI PLASTİK TEMİZLİĞİ KOLAY TÜYLENME YAPMAZ TOZ KİR TUTMAZ VE UZUN ÖMÜRLÜDÜR MONTAJI BASİT SÖKÜLÜP TAKILABİLİR OFİS VE YOĞUN YERLER İÇİN EN UYGUN YER DÖŞEMESİÜRÜNÜDÜR.

KİRLENEN VE DEFORME OLAN KAROLARIN DEĞİŞİMİ KOLAYDIR TÜM ZEMİN DÖŞEMESİNİ DEĞİŞTİRMEDEN DEFORME OLAN KAROLAR ÇIKARILIP YERİNE YENİSİ KONULABİLİR. MODERN VE ŞIK BİR GÖRÜNÜM SAĞLAR KARO HALILARDA DESENLİ VE DÜZ MODELLERİ MEVCUTTUR. 

AYRICA DUVARDAN DUVARA TÜYLÜ HALI, SAMUR HALI, SAMUR KARO HALI, İTHAL KARO HALI  DİNARSU HALI, EVLERİNİZ OFİSLERİNİZİN VE CAMİLERİNİZİN İHTİYACI OLAN HER KALİTEDE VE TÜRDE RENK DESEN HALILARI BİZDE BULABİLİRSİNİZ. EV HALILARI ,CAMİ MESCİT KURAN KURSU, YURT SİNEMA HALISI ANAOKULU PAZIL DESEN, ÇOCUK DESENLİ HALILAR İTHAL HALI GİBİ BİRÇOK MARKA VE MODEL HALILARININ SATIŞ VE UYGULAMASINI YAPMAKTAYIZ.

 HER BÜTÇEYE UYGUN HALILARIMIZ MEVCUTTUR DÜZ, DESENLİ DESENSİZ KARO HALI, HALIFLEKS, SAMUR HALI, DİNARSU HALI, ÇİM HALI VB.GİBİ BOL ÇEŞİTLİ HER TÜRLÜ HALI DÖŞEME VE SATIŞ İŞİNİ YAPMAKTAYIZOFİS HALISI, KARO HALI ,UCUZ KARO HALI ,KARO HALI İSTANBUL


 

ARAYIN KATALOK NUMUNE VE RENKLERLE GELELİM YERİN ÖLÇÜSÜNÜ ALIP FİYATLANDIRMASINI YAPALIM SİZİN SEÇTİĞİNİZ HALIYI BİR GÜN SONRA YERİNE SERME VE MONTAJ İŞLEMİNİ YAPALIM


TEL. 0212 470 03 51

GSM : 0532 602 43 95

www.bademlerhali .com

YILMAZ BADEM   İKİTELLİ / İSTANBUL

Yorumlar

yılmaz badem

İlan sahibi: yılmaz badem
Ara WhatsApp