İzmir Evden Eve Nakliyat

2 Mart 2021
İzmir Evden Eve Nakliyat

Uzun yıllar İzmir evden eve nakliyat sektöründe deneyim sahibi olmuş osmanoğlu nakliyat, taşımacılık sektörüne getirmiş olduğu yenilikler ile tüm işlerinde müşteri memnuniyeti sağlamayı başarmış firmalar arasındadır. Sigortalı ve asansörlü nakliyat hizmetleri ile müşterilerinin memnuniyetini sağlayan osmanoğlu nakliyat, sektör deneyimi yüksek olan profesyonel çalışanları sayesinde almış olduğu tüm işleri sorunsuz ve zamanında teslim etmiştir.

İzmir Şehirler Arası nakliyat alanında da yüksek tecrübeye sahip osmanoğlu nakliyat, büro ve ofis taşımacılığının yanı sıra kurumsal iş yeri taşımacılığında da nakliye sektörünün lideri konumundadır. Firmamız sadece taşımacılık hizmeti vermeyip, sizlerin memnuniyeti açısından neredeyse maliyetine fiyatlarla eşya ambalajlama, mobilya söküm ve montajı gibi farklı hizmetler de sağlamaktadır.

Asansörlü İzmir Evden Eve Nakliyat Hizmeti

İç ve dış cephe asansörleri, taşımacılık sektörünün daha pratik bir şekilde yapılmasını sağlayarak sektördeki en büyük yeniliklerden biri olmuştur. Osmanoğlu nakliyat olarak yeni nesil güvenli dış cephe asansörlerini firma bünyemize kısa sürede dahil ederek, müşterilerimize hem pratik hem de teknolojik hizmetler vermeye devam ediyoruz.

Nakliyat sektöründe yurtdışındaki gelişmeleri yakından takip eden firmamız, Türkiye'de kullanılabilir olabilecek her türlü gelişmeyi firma bünyesine dahil eden yeniliklere açık bir firmadır. Dış cephe asansörlerinin, siz değerli müşterilerimize sağlayacağı avantajlardan bazıları şunlardır;

  • Eşyalarınız bina içerisinden asansörlerde veya merdiven başlarında taşınmayacağı için, çarpma riskine dayalı olarak hasar görme olasılıkları ortadan kalkmaktadır.
  • Taşıma işleminin çok daha pratik ve hızlı olmasını sağlayarak, zamandan tasarruf etmenize imkân verir.
  • Taşıma esnasında komşularınız gürültüden veya bina asansörlerinin meşgul edilmesinden dolayı herhangi bir rahatsızlık duymaz.

Asansörlü nakliyat ile en küçük eşyalardan en büyük eşyalara kadar tüm eşyalarınız, dairenizin balkon veya penceresinden direkt olarak aracımıza indirilir. Asansörlü taşımacılık da ev eşyaları taşınabildiği gibi, yüksek katlı iş merkezlerindeki büro ve ofis eşyaları da hızlı ve sorunsuz olarak taşınır.

Sigortalı İzmir Nakliyat Hizmeti

Firmamızın müşteri memnuniyeti politikası her zaman en üst seviyede tutulmaktadır. Bu yüzden siz değerli müşterilerimizin eşyalarını, nakliyat sigortası kapsamında taşıyarak sizler için ekstra güvence vermekteyiz. Tüm eşyalarınız gerçek değeri üzerinden nakliyat sigortası yaptırılarak taşınır.

Yapılan nakliyat sigortasının en önemli avantajı, firmamız eşyalarınızı taşımaya başladıktan itibaren geçerli olup eşyalarınızın teslim edildiği ana kadar bu geçerliliğin devam etmesidir. Bu süreç içerisinde firmamız çalışanlarından kaynaklı herhangi bir zarar söz konusu olduğunda, ortaya çıkan maddi zarar sigorta şirketi tarafından bizim aracılığımız ile karşılanmaktadır. Sizlere en iyi hizmeti verebilmek için, nakliyat sigortası ücreti almadan sigorta masraflarını firmamız karşılamaktadır.

İzmir Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat

İzmir evden eve nakliyat hizmeti veren osmanoğlu nakliyat firmamız, aynı zamanda talep eden müşterilerimiz için İzmir şehirler arası evden eve nakliyat hizmeti de sağlamaktadır.

Osmanoğlu nakliyattan alacağınız hizmetler sadece bunlarla sınırlı olmayıp, Şehirler Arası ofis ve büro taşımacılığı ihtiyaçlarınıza da çözüm olmaktayız. Ayrıca kurumsal taşımacılık kapsamına giren banka şubesi, hastane, eğitim kurumu, fabrika ve parça eşya nakliyatı ihtiyaçlarınız için de şehir içi ve şehirler arası hizmetlerimiz bulunmaktadır.

Sizin için vereceğimiz en kaliteli hizmeti almak veya hizmet detayları hakkında bilgi sahibi olmak için, bizimle hemen iletişim kurabilirsiniz.

Haber Yorumları