Manisa Evden Eve Nakliyat

2 Mart 2021
Manisa Evden Eve Nakliyat

Manisa evden eve nakliyat hizmeti arayanlara sorunsuz ve zamanında hizmet veren Osmanoğlu nakliyat, uzun yıllar edinmiş olduğu sektör deneyimini en iyi şekilde işine yansıtarak beklentilerinizin ötesinde hizmet vermeye devam etmektedir.

Şehir içi ve Manisa şehirler arası evden eve nakliyat hizmetlerinin yanı sıra ofis ve büro taşımacılığı gibi ihtiyaç duyabileceğiniz tüm nakliyat işleriniz için, sigortalı ve asansörlü taşımacılık hizmeti vermekteyiz. Bunların dışında müşteri memnuniyeti sağlamak amacıyla çok uygun fiyatlara eşya ambalajlama, mobilya söküm ve montajı hizmetlerimizde bulunmaktadır.

Manisa nakliyat sektöründe gelişmelere açık yenilikçi anlayışı ile adından söz ettiren Osmanoğlu nakliyat, tüm işlerinde %100 müşteri memnuniyeti sağlayarak taşımacılık sektörünün zirvesine oturmuştur.

Sigortalı Manisa Nakliyat Hizmeti

Eşyalarınızın sigorta güvencesi altında taşınmasını ister miydiniz? Osmanoğlu nakliyat olarak sağladığımız nakliyat sigortası hizmeti ile tüm eşyalarınızı sigorta güvencesi altında taşıyoruz. Bunun için sizden herhangi bir ücret talep etmeyip, eşyalarınızı taşıma süreci boyunca gerçek değerinden sigorta yaptırarak olası zararların karşılanabilmesi için önlem almaktayız.

Bugüne kadar yaptığımız işlerde herhangi bir sorun olmasa da ekstra güvenceler sağlayarak, müşterilerimiz için stresli olan bu sürecin daha rahat atlatılması için adımlar atmaktayız.

Eşyalarınız firmamız tarafından taşınmaya başladığı andan itibaren geçerli olan bu sigorta, tüm eşyalarınızın zamanında ve eksiksiz bir şekilde yerine teslim edilene kadar devam etmektedir. Eşyaların taşınma sürecinde herhangi bir hasara maruz kalması halinde, sigorta şirketi ile eşyanızın değeri tam olarak ödenmektedir.

Asansörlü Manisa Evden Eve Nakliyat

Manisa evden eve nakliyat işleri başta olmak üzere, ofis ve büro taşımacılığı gibi müşterilerimizin talep ettiği nakliyat tiplerinde dış cephe asansörleri kullanmaktayız.

Klasik taşımacılık yerine asansörlü taşımacılığı tercih eden müşterilerimiz için verdiğimiz bu hizmet, eşyaların kolay ve hızlı taşınması için avantaj oluşturmaktadır.

Dairenizin bulunduğu bina yüzeyine kurulan dış cephe asansörü ile eşyalarınız balkon veya pencereden alınarak, hızlı bir şekilde nakliyat aracına indirilir. Kasası taşımacılık için özel olarak dizayn edilmiş nakliyat aracımıza indirilen eşyalarınız, bir yandan da araç içerisinde doğru bir şekilde depolanarak, sorunsuz taşınmaya hazır hale getirilir.

Büyük veya küçük hiç fark etmeksizin tüm eşyalar dış cephe asansörleri ile taşındığı için, eşyalarınızın nakliyat sırasında zarar görme riski en aza inmektedir. Bu hizmeti almanızın sağlayacağı bir diğer avantaj ise, komşularınızın rahatsız edilmeden nakliyat işleminin tamamlanmasıdır. Çünkü dış cephe asansörlerinin kullanıldığı taşımacılık işlerinde, bina içerisindeki asansörler kullanılmaz. Aynı şekilde eşyalar merdiven başından taşınmayacağı için, komşularınız bu süreçte hiçbir şekilde rahatsızlık duymayacaktır.

Manisa Şehirler Arası Nakliyat Hizmeti

Osmanoğlu nakliyat olarak Manisa evden eve nakliyat hizmetini şehir içinde vermiş olduğumuz gibi, şehirler arası da vermekteyiz. Manisa şehirler arası nakliyat hizmeti kapsamında tüm ev, okul, hastane, banka şubesi, ofis ve büro eşya taşımacılığı gibi ihtiyaçlarınıza cevap verilmektedir. Aynı zamanda fabrika veya parça eşya taşımacılığında da firmamızdan Manisa şehirler arası nakliyat hizmeti alabilirsiniz.

Sağlamış olduğu nitelikli hizmet ile piyasada en bilindik nakliyat firmalarından biri olan Osmanoğlu Nakliyat'tan taşımacılık hizmeti almak için, bizimle irtibat kurabilirsiniz.

Haber Yorumları