NeuroSky MindWave Mobile 2 - Beyin Dalga Algılayıcı

Fotoğraflar yükleniyor

1126,45
İlan No 342
İlan Tarihi 28 Haziran 2020
Durum Sıfır

Beyin dalgalarının gerçek zamanlı olarak değiştiğini görmek için basitce bu kulaklığı takın!


NeuroSky tarafından üretilen MindWave Mobile 2, EEG(Elektroensefalografi) kulaklık ile güvenli ölçümleri yapıp Bluetooth düşük enerji(BLE) ya da Bluetooth standartı ile kablosuz olarak bilgisayara, Android ya da iOS cihazlarına ölçülen güç spektrum dalgalarını aktarabilir. MindWave Mobile 2 ile dikkat ve rahatlama seviyenizi izleyebilir ve hatta beyninizin en sevdiğiniz müziğe nasıl tepki verdiğini öğrenebilirsiniz. Bu kulaklık, beyin-bilgisayar arayüzü dünyasına mükemmel bir giriş!


 MindWave Mobile 2, yalnızca T şeklinde bir kafa bandına (daha rahat ve güvenli bir oturuş için) sahip bir kulaklıktan, daha geniş bir kulak klipsinden (kulak lobunuza daha rahat oturmak için) ve esnek bir sensör kolundan (alnınızda rahat bir şekilde oturtabilirsiniz) oluşmaktadır. Kulaklığın referansı ve toprak elektrodu kulak klipsinde, EEG eletrot ise gözün üzerindeki alın kısmında esnek algılayıcı kol ile bu sensörde bulunmaktadır. Ek olarak, MindWave Mobile 2'nin artık eşleştirme moduna alınmasına gerek yok çünkü kulaklık açıldığında otomatik olarak bu modda!


MindWave'in en güzel yanı, NeuroSky, iOS ve Android mağazalarında bulabileceğiniz 100'den fazla beyin jimnastiği oyunu, eğitim uygulaması ve geliştirme aracıdır. Ayrıca, ücretsiz geliştirici araçlarını kullanarak MindWave Mobile + ile etkileşime geçmek için kendi programlarınızı yazabilirsiniz.


Not: MindWave Mobile 2'nin çalışması için bir adet AAA pil gerekir. Bu pil dahil değildir ve ayrıca satın alınması gerekir. 

 Teknik Özellikler:

TGAM2.9B Bluetooth v4.0 kullanılmıştır

Otomatik kablosuz eşleştirme

Besleme gücü için AAA pil(Pil ürüne dahil değildir)

8 saat çalışma süresi

BT/BLE çift mod modül(10 metre mesafe)

Statik kulaklık ID

Desteklenen platformlar: Windows (XP/7/8/10), Mac (OSX 10.8 ya da sonrası), iOS (iOS 8 ya da sonrası and Android (Android 2.3 ya da sonrası)

Yeni ergonomik dizayn

Başlangıç Kit SürümüTeknik Dokümanlar:

Datasheet

MindWave Mobile Örnek Kullanımı

MindWave Mobile Ürün Sayfası

NeuroSky Uygulama Mağazası

NeuroSky Geliştirme Sayfası

Yorumlar

Cep